Dla kogo

Naszą ofertę terapii kierujemy dla osób, które borykają się z problemami samoakceptacji, funkcjonowania w grupie, czują się zagubione i niezrozumiane przez otoczenie. Gwarantujemy Państwu absolutną dyskrecję, przyjemną, kameralną atmosferę sesji i profesjonalizm poparty wiedzą i doświadczeniem. Od lat zajmujemy się pomocą ludziom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, poczuć wreszcie radość, szczęście oraz wewnętrzny spokój, by żyć w zgodzie z samym sobą.

Współczesne szybkie tempo życia, stres oraz napięcie nadwyrężają nasz układ nerwowy wywołując choroby i pogarszając naszą jakość życia. W codziennej pracy pomagamy osobom, które:

Naszą ofertę terapii kierujemy dla osób, które:

- doświadczają trudności w relacjach z bliskimi

- cierpią z powodu różnych dolegliwości psychosomatycznych: bóle głowy, serca, brzucha, kręgosłupa, schorzenia skórne, trudności ze snem

- czują pustkę i bezsilność

- zmagają się z niską samooceną i niskim poczuciem własnej wartości

- cierpią z powodu depresji i przedłużającego się smutku

- znajdują się w momencie kryzysu życiowego

- zainteresowane są własnym rozwojem, odkryciem i wzmocnieniem swoim mocnych stron

- chcą dowiedzieć się, co leży u podstaw ich niepowodzeń i ograniczeń.

Do naszego gabinetu zapraszamy również pary w kryzysie, osoby, które doświadczyły załamania czy przeżyły traumatyczne wydarzenie. Psychoterapia – odpowiednia pomoc w momencie kryzysu jest niezbędna, by odzyskać równowagę i znaleźć w sobie siłę w przezwyciężaniu trudności dnia codziennego.