O nas

Agata Królikowska-TrocińskaAgata Królikowska-Trocińska

Jestem magistrem psychologii, certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką Gestalt. Swoją pracę psychoterapeutyczną regularnie superwizuje.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam na licznych warsztatach, szkoleniach, treningach oraz uczestnicząc w stażach klinicznych między innymi: w Hospicjum Miejskim w Płocku, Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie, Stowarzyszeniu Lambda w Warszawie, Mazowieckim Centrum Psychiatrii Drewnica w Ząbkach. W latach 2014-2015, raz z grupą terapeutów Gestalt, współtworzyłam zespół Ogólnopolskiej Akcji Ugryź Problem. W ramach projektu, organizowałam bezpłatne warsztaty i darmowe konsultacje psychoterapeutyczne na terenie całej Polski. Byłam współkoordynatorem działań akcji w Płocku i w Warszawie. W 2015 roku wzięłam udział w trzeciej edycji Ogólnopolskiej Akcji Psychoedukacyjnej RE:akcja w depresji, w ramach której współorganizowałam dla mieszkańców Płocka bezpłatne warsztaty dla nauczycieli („Jak pomóc uczniowi z zaburzeniami depresyjnymi?”) oraz darmowe konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne dla osób zmagających się z depresją oraz ich bliskich.

W moim poczuciu, decydując się na terapię, rozpoczynasz niezwykłą podróż, w trakcie której możesz odkryć siebie, swój potencjał, wewnętrzne zasoby i ograniczenia, które blokują Twoje działanie, swobodne funkcjonowanie i życie. Towarzyszę Ci w tym procesie, gdzie w nowy sposób możesz poczuć siebie, skontaktować się ze swoją twórczą i kreatywną energią. Podjęcie decyzji o terapii jest możliwością na przyjrzenie się samemu sobie, nawiązaniem kontaktu z ukrytymi pragnieniami, poszukaniem nowych możliwości funkcjonowania, przestrzenią na rozwój i wzrost.

Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Prowadzę również prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Warszawie (www.psychoterapiapowisle.pl).

Tel. 600-099-654

Agata Królikowska-Trocińska – ZnanyLekarz.pl

 

Magdalena DynowskaMagdalena Dynowska

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam czteroletnią szkołę dla psychoterapeutów i trenerów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Swoją pracę superwizuję.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z osobami przewlekle chorymi w Wojewódzkim Zespole Reumatologicznym w Sopocie oraz w Hospicjum Caritas im. Świętego Józefa w Sopocie. Odbyłam także staż kliniczny w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica” w Ząbkach. Aktualnie współpracuję z Ogólnopolską Organizacją Kwiat Kobiecości. Wraz z grupą terapeutów, współtworzę zespół akcji Ugryź Problem, w ramach którego organizujemy bezpłatne warsztaty i konsultacje na terenie całej Polski. Jestem współkoordynatorem działań projektowych w Płocku. W 2015 roku biorę również udział w trzeciej edycji Ogólnopolskiej Akcji Psychoedukacyjnej RE:akcja w depresji, w której współorganizuję na terenie Płocka bezpłatne warsztaty dla nauczycieli oraz darmowe konsultacje dla osób borykających się z depresją oraz ich bliskich.

Terapia jest dla mnie wspaniałą szansą rozwoju, możliwością przekraczania ograniczeń, sposobnością do odkrycia własnych zasobów i twórczego istnienia, drogą do harmonijnego współistnienia ciała, umysłu i emocji.

Zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz psychoterapią par. Prowadzę również prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Warszawie (www.psychoterapiapowisle.pl).

Tel.: 503-498-685

Magdalena Dynowska – ZnanyLekarz.pl